آگهی واگذاری نمایندگی انحصاری به مراکز استان‌ها
شرکت توسعه و تجارت یوتاب کیان آسال (یوکسل) با توکل به خداوند منان و در راستای تحقق اهداف برنامه ریزی شده و با هدف توسعه جغرافيای فعاليت‌های خود، براساس ضوابط و شرايط و به ترتيب اولويت اقدام به پذيرش و واگذاری نمایندگی های انحصاری در زمینه موضوع فعالیت شرکت یعنی ارایه خدمات تجاری در مراكز استانها به متقاضيان حقیقی و حقوقی دارای شرايط مي‌نمايد. ادامه مطلب..
معرفی شرکت

معرفی

شرکت توسعه و تجارت یوکسل در سال 1397 به عنوان نخستین ارائه دهنده خدمات مدیریتی، بازرگانی و کلینیک تخصصی آنلاین کسب و کار در کشور با هدف تحقق شعار "اقتصاد مقاومتی" از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی کشور، با رویکرد هم افزایی و استفاده این واحدها، از دستاوردهای شرکتهای دانش بنیان، پارک‌های علم و فناوری، مراکز تحقیق و توسعه و دانشگاه‌ها توسط جمعی از اساتید دانشگاه و متخصصان حوزه کسب و کار و کارآفرینی تاسیس گردید. خدمات این شرکت بر پایه یارانه‌های حمایتی به اعضاء جهت استفاده از خدمات عرضه شده و رفع نیازها و مشکلات اساسی آنها، با هدف رشد، توسعه کسب و کارها و ایجاد اشتغال می‌باشد.

در این راستا این شرکت موفق به کسب مجوز مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و کارآفرینی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و همچنین مجوز استقرار در شهرک صنعتی، از شرکت شهرک های صنعتی شده است. همچنین جهت استفاده از آخرین دستآوردهای علمی و فنی، این خدمات با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران به صنعتگران و اعضای محترم ارائه میشود.

در ادامه ضمن معرفی بخش‌هایی از خدمات و حمایت‌های یارانه‌ای مربوطه، از شما دعوت می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات تجارت الکترونیک به سایت www.yuxcell.com   مراجعه نمایید. یوکسل افتخار دارد در تمامی مراحل فعالیت‌های تجاری و اقتصادی شما اعم از تولید ایده، جذب سرمایه‌گذار، تامین مواد اولیه، برندینگ، صادرات و واردات، تامین و آموزش منابع انسانی، بازاریابی و فروش، ارتقای کیفیت محصولات و ... همراهتان باشد.

-
19:14:30