آگهی واگذاری نمایندگی انحصاری به مراکز استان‌ها
شرکت توسعه و تجارت یوتاب کیان آسال (یوکسل) با توکل به خداوند منان و در راستای تحقق اهداف برنامه ریزی شده و با هدف توسعه جغرافيای فعاليت‌های خود، براساس ضوابط و شرايط و به ترتيب اولويت اقدام به پذيرش و واگذاری نمایندگی های انحصاری در زمینه موضوع فعالیت شرکت یعنی ارایه خدمات تجاری در مراكز استانها به متقاضيان حقیقی و حقوقی دارای شرايط مي‌نمايد. ادامه مطلب..
قوانین و مقررات

  مقررات مربوط به استفاده از امکانات پایگاه خدمات تجاری ایران

 

بازدید کننده گرامی

از انتخاب شما جهت عضویت در پایگاه خدمات تجاری ایران سپاسگزاریم. لازم به ذکر است،کلیه اصول و مقررات «پایگاه خدمات تجاری ایران» براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. درصورت اعمال تغییرات در قوانین ذکر شده، در همین بخش تغییرات بروزرسانی می‌شود و مطالعه و آگاهی از آن بر عهده کاربر می‌باشد. شرایط و مقررات، مربوط به تمام قسمت‌های پایگاه می‌باشد و کاربر در صورت ثبت نام در آن موظف به رعایت کلیه این مقررات می‌باشد.

 

موضوع موافقتنامه

برقراری شبکه‌‏ای مطمئن که در آن کاربران اینترنتی، بوسیله خدماتی که سایت در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد، اقدام به خرید کالا و خدمات نموده و یا با ارابتاط با کاربردان دیگر از خدمات و کالاهای آنها در جهت تولید و یا فعالیت‌های تجاری خود استفاده نمایند.

لازم به ذکر است، تنها مسئولیت پرداخت و هماهنگی جهت حمل و نیز ایجاد ارنباط بین کاربران سایت به عهده شرکت یوکسل می‌باشد. امور مربوط به مشاوره و ارزیابی فنی کالاها، فروشنده‌ها و خریداران به عنوان بخش دیگری از خدمات ارایه شده توسط شرکت یوکسل و در حیطه خدمات ما می‌باشد و کاربر پس از خرید این خدمات می‌تواند از آنها استفاده نماید.

 

الف) شرایط و نحوه عضویت و قوانین مربوط به پایگاه

1.     در خصوص اشخاص حقیقی، تنها افراد 18 سال به بالا می‌توانند به عضویت پایگاه درآمده و از خدمات آن استفاده نمایند. افراد زیر 18 سال باید تحت نظر والدین یا قیم قانونی خود از وب سایت خرید کنند. اشخاص حقوقی که در دفاتر ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده باشند و یا دارای مجوز کسب از اتحادیه و یا انجمن صنفی خود هستند نیز، می‌توانند عضو این پایگاه شده و از خدمات آن استفاده کنند.

2.     برای عضویت در پایگاه نیاز به پرداخت هزینه نیست و رایگان می‌باشد. اما برای استفاده از خدمات پایگاه، نیاز است پس از ثبت نام رایگان نسبت به واریز هزینه عضویت اقدام نمایید. اعضا در قبال هزینه عضویت طی قراردادی خدماتی را از پایگاه دریافت خواهند نمود. پس کاربران در گام اول می یایست، نام کاربری و رمز عبور برای خود تعیین کنید. اطلاعات مورد نیاز شامل نام و نام خانوادگی، نشانی و شماره تلفن، آدرس پست الکترونیکی و آدرس محل سکونت خود را در اختیار پایگاه گذاشته و بر اساس نوع فعالیت فیلدهای مربوطه تکمیل می‌شود. برای کاربران حقوقی همکاران ما در اولین فرصت و پس از عضویت با هماهنگی شما از محل بازدید به عمل آورده و ضمن امضای قرارداد مربوطه برنامه ریزی برای ارایه خدمات بعدی هماهنگ خواهد شد.

3.     کلیه خدمات ارائه شده به کاربران حقوقی پس از واریز هزینه خرید خدمات، به شکل قرارداد رسمی با کاربران حقوقی اجرای خواهد شد.

4.     به جز کاربران حقوقی، کاربران حقیقی مانند افراد کارجو، فعالین اقتصادی، صاحبان سرمایه، صاحبان ایده و متخصصین نیز می‌توانند از خدمات پایگاه استفاده نمایند. برای استفاده از برخی از این خدمات نیاز به پرداخت هزینه می‌باشد.

5.     دستگاه‌های دولتی می‌توانند جهت خرید و استفاده از فضای پایگاه در جهت اهداف خود از این خدمات به صورت رایگان استفاده نمایند. برای این منظور آنها می‌توانند به عضویت پایگاه در آمده و پس از طی روال قانونی از امکانات سایت استفاده نمایند.

6.     از آنجایی که هدف پایگاه خدمات تجاری ایران کمک به رشد و توسعه افراد و بنگاه های اقتصادی کشور می‌باشد لذا برای استفاده از خدمات ارایه شده با همکاری نهادها و سازمان های ذیربط یارانه‌هایی بدین منظور پیش بینی شده که کاربران می‌توانند پس از عضویت از آن استفاده نمایند.

7.     کاربران پایگاه می‌بایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را به اطلاع شرکت برسانند. بدیهی است در صورت اشکال در آدرس و تلفن، ارائه خدمات به شما عزیزان دچار خلل خواهد شد و مخاطبین شما نیز امکان برقراری ارتباط با شما را نخواهند داشت. 

8.     اطلاعات کاربران در سرورهای محافظت شده پایگاه ذخیره خواهد شد.

9.     از آنجایکه یکی از اهداف پایگاه توسعه و رشد دانش تجاری عموم مردم و بنگاه‌های اقتصادی کوچک متوسط و ارایه خدمات به جهت بالا رفتن تولید، اشتغال و رفاه اجتماعی از طریق رشد این بنگاه‌ها است، لذا خدمات تدوین شده در راستای تحقق این هدف می‌باشد.

10.   عضویت در پایگاه دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه و قوانین و مقررات مربوط به آن می‌باشد.

11.   کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند از طریق امکانات ایجاد شده نسبت به بازیابی آن اقدام نماید.

12.   هدف پایگاه ایجاد یک فضای کسب و کار تجاری شفاف و بدور از روابط و واسطه گری است از این رو چارچوب ایجاد شده با این هدف شکل گرفته و افراد و کاربران می‌توانند از همه اطلاعات و فرایندها مرتبط با فعالیت خود آگاهی یابند.

13.   از محل فروش کالا و خدمات توسط اعضا در پنل کاربری خود هیچ وجهی به جز کسورات قانونی مربوطه کسر نخواهد گردید.

14.   کاربران حقوقی 24 ساعت پس از ثبت نام رایگان، همکاران ما جهت ملاقات حضوری و عقد قرارداد با شما هماهنگی می‌نمایند. پس از عقد قرارداد موارد و خدمات مورد توافق با کیفیت بالا در اختیار کاربران محترم قرار خواهد گرفت.

15.   از آنجایی که هدف این پایگاه فعالیت در زمینه تجارت و خدمات مدیریتی است، لذا از کاربران تقاضا می‌شود که کلیه فعالیت‌های آنها در چارچوب موضوع فعالیت خود باشد. شرکت یوکسل در صورت مشاهده فعالیت‌های غیرمجاز و ممنوعه در پایگاه، جهت جلوگیری از بروز مشکل، قادر به لغو و محدود کردن فعالیت کاربر خاطی می‌باشد. و در صورت لزوم می‌تواند مراتب را به مراجع قانونی گزارش دهد. درج هرگونه محتوای غیر اخلاقی و مغایر با شئونات ملی و اسلامی در صفحات شخصی کاربران ممنوع است. مسئولیت تخلف در این زمینه برعهده وارد کننده اطلاعات است.

16.   کلیه حقوق در ارتباط با، نام « پایگاه خدمات تجاری ایران »، دامنه «yuxcell.ir» و «yuxcell.com» و لوگو تجاری ثبت شده، خدمات ارائه شده در پایگاه، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی، کلیه محتویات وب‌سایت، متون، نرم‌افزار، عکس، ویدئو و غیره در مالکیت انحصاری شرکت توسعه و تجارت یوتاب کیان آسال با نام تجاری یوکسل بوده و بدون کسب اجازه کتبی، کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است. همچنین کلیه محتویات وب‌سایت نیز مشمول قانون کپی‌رایت می‌شود.

 

ب) قوانین و مقرارت مربوط به مزایده و مناقصه آنلاین

1.     جهت کمک به کاربران حقوقی و بنگاه‌های اقتصادی و نیز ایجاد فضای قانونی برای فعالیت فعالین اقتصادی در زمینه خرید و فروش کالا و خدمات قانونی در کشور، از طریق حذف واسطه‌ها، امکانات مزایده و مناقصه آنلاین در پایگاه ایجاد شده است که کاربران میتوانند بر اساس بندهای زیر از آن استفاده نمایند.

2.        کاربران حقوقی با پرداخت هزینه عضویت اولیه و امضای قرارداد اولیه به تعداد 10 بار شرکت در مزایده و مناقصه آنلاین هدیه خواهند گرفت.

3.        کاربران حقیقی پس از عضویت می‌توانند با خرید بسته شرکت در مزایده و مناقصه آنلاین از این خدمات استفاده نمایند.

4.        پیش از شرکت در فرایند مزایده و مناقصه آنلاین هویت کاربران حقیقی و حقوقی از طریق بررسی مدارک هویتی به تایید پایگاه خواهد رسید.

5.        پس از خرید بسته و اجازه شرکت در مزایده و مناقصه، افراد برای حضور در هر کدام از مزایده‌ها و یا مناقصه‌ها آزاد می‌باشند.

6.        افراد پیش از ورود به پنل ارایه قیمت باید 10% از قیمت پایه اعلامی را به حساب اعلام شده واریز و سپرده گذاری نمایند.

7.        پس از این که نتیجه مزایده و یا مناقصه مشخص شد، وجه سپرده افرادی که نتوانسته‌اند برنده باشند، به حساب اعلامی آنها واریز خواهد شد.

8.        مسئولیت شماره حساب اعلام شده به عهده کاربران خواهد بود.

9.        کاربر اعلام کننده مناقصه و یا مزایده نیز باید 10% از قیمت پایه را جهت حسن انجام کار به حساب اعلام شده سپرده نمایند.

10.   پس از اتمام فرایند مزایده و مناقصه و مشخص شدن افراد برنده، وجه سپرده تا پایان فرایند، یعنی ارسال کالا و یا ارایه خدمات از طریق قراراداد مشخص در حساب باقی خواهد ماند.

11.   پس از تایید هر دو طرف وجه سپرده به نفع ذینفع آزاد خواهد شده و به حساب اعلامی واریز خواهد گردید.

12.   در موارد مربوط به خرید کالا، کالای ارسالی پیش از رسیدن به دست خریدار، توسط کارشناسان کیفیت بررسی و اعلام نظر خواهد گردید.

13.   در صورت مغایرت کالا ار نظر شکل، اندازه، و کیفیت اعلامی از سوی فروشنده، کلا برگشت داده خواهد شد.

14.   در صورت شرایط ماده 13 ، فروشنده یا باید کالایی به مشخصات اعلامی ارسال نماید و یا  ضرر و زیان مربوط به خریدار از وجه سپرده کسر و به حساب خریدار واریز خواهد گردید.

15.   خریدار و برنده پس از اتمام فرایند مزایده و یا مناقصه باید کل وجه کالا و یا خدمات را در حساب اعلامی سپرده نماید.

16.   در صورت عدم ایفای تعهد از سوی خریدار، از مبلغ وجه سپرده اولیه به نفع فروشنده ضرر و زیان مربوطه کسر و به حساب اعلام شده از سوی او واریز می‌گردد.

17.   2% از وجه رد و بدل شده بابت هزینه‌های اجرای و دفتری برگزاری مزایده و یا مناقصه از فروشنده و خریدار کسر می‌شود.

18.   پس از برنده شدن در مزایده و یا مناقصه آنلاین امکان لغو وجود ندارد.

-
00:17:10