آگهی واگذاری نمایندگی انحصاری به مراکز استان‌ها
شرکت توسعه و تجارت یوتاب کیان آسال (یوکسل) با توکل به خداوند منان و در راستای تحقق اهداف برنامه ریزی شده و با هدف توسعه جغرافيای فعاليت‌های خود، براساس ضوابط و شرايط و به ترتيب اولويت اقدام به پذيرش و واگذاری نمایندگی های انحصاری در زمینه موضوع فعالیت شرکت یعنی ارایه خدمات تجاری در مراكز استانها به متقاضيان حقیقی و حقوقی دارای شرايط مي‌نمايد. ادامه مطلب..
ماموریت و چشم انداز
ماموریت و چشم انداز

چشم انداز

شرکت یوکسل قصد دارد در افق 1408 تبدیل به شریک منتخب سازمان‌ها، شرکت‌ها، فعالین اقتصادی و عموم مردم برای توسعه و شروع کسب و کار، توسعه جغرافیایی آن، نفوذ در بازارها، افزایش اثر بخشی کسب و کار و ارائه راهکارهای سازمانی به آنها باشد. این شرکت با ارائه خدمات مدیریتی نوین در سراسر ایران و منطقه، منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی و همگام با آخرین دستاوردهای علمی از طریق ایجاد بزرگترین کانال فروش کالا و خدمات،  بالاترین سهم را در بازار کشور و منطقه داشته و سودآورترین شرکت ایرانی در بازار می‌باشد. شایان ذکر است ارائه این خدمات با تاکید بر حفظ منافع ذینفعان به ویژه سهامداران و مشتریان است.

 

ماموریت

از آنجائیکه اقتصاد و تعاملات اجتماعی تحت تاثیر تحولات فناوری و فرصت‌های ناشی از آن به شکل بی‌سابقه‌ای دست خوش تغییر شده است، ما بر آنیم تا با اتکا بر امکانات و نیروی توانمند داخلی و با استفاده از دانش روز با به ارمغان آوردن آن فرصت‌ها برای افراد، سازمان‌ها، سرمایه گذاران، فعالین اقتصادی و عموم مردم زمینه‌ای مساعدتر، برای بهبود کیفیت زندگی و ارتقای کسب و کار آنها فراهم کنیم.


-
19:30:31