آگهی واگذاری نمایندگی انحصاری به مراکز استان‌ها
شرکت توسعه و تجارت یوتاب کیان آسال (یوکسل) با توکل به خداوند منان و در راستای تحقق اهداف برنامه ریزی شده و با هدف توسعه جغرافيای فعاليت‌های خود، براساس ضوابط و شرايط و به ترتيب اولويت اقدام به پذيرش و واگذاری نمایندگی های انحصاری در زمینه موضوع فعالیت شرکت یعنی ارایه خدمات تجاری در مراكز استانها به متقاضيان حقیقی و حقوقی دارای شرايط مي‌نمايد. ادامه مطلب..
دسته بندی حیطه ها
حامیان


درباره ما

معرفی                                                                                                                                                                                                                                          


شرکت توسعه و تجارت یوکسل در سال 1397 به عنوان نخستین ارائه دهنده خدمات مدیریتی، بازرگانی و کلینیک تخصصی آنلاین کسب و کار در کشور با هدف تحقق شعار "اقتصاد مقاومتی" از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی کشور، با رویکرد هم افزایی و استفاده این واحدها، از دستاوردهای شرکتهای دانش بنیان، پارک‌های علم و فناوری، مراکز تحقیق و توسعه و دانشگاه‌ها توسط جمعی از اساتید دانشگاه و متخصصان حوزه کسب و کار و کارآفرینی تاسیس گردید. خدمات این شرکت بر پایه یارانه‌های حمایتی به اعضاء جهت استفاده از خدمات عرضه شده و رفع نیازها و مشکلات اساسی آنها، با هدف رشد، توسعه کسب و کارها و ایجاد اشتغال می‌باشد.

در این راستا این شرکت موفق به کسب مجوز مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و کارآفرینی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و همچنین مجوز استقرار در شهرک صنعتی، از شرکت شهرک های صنعتی شده است. همچنین جهت استفاده از آخرین دستآوردهای علمی و فنی، این خدمات با همکاری دانشگاه ها و مارکز علمی و تحقیقاتی معتبر ارائه میشود.

در ادامه ضمن معرفی بخش‌هایی از خدمات و حمایت‌های یارانه‌ای مربوطه، از شما دعوت می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات تجارت الکترونیک به سایت www.yuxcell.com   مراجعه نمایید. یوکسل افتخار دارد در تمامی مراحل فعالیت‌های تجاری و اقتصادی شما اعم از تولید ایده، جذب سرمایه‌گذار، تامین مواد اولیه، برندینگ، صادرات و واردات، تامین و آموزش منابع انسانی، بازاریابی و فروش، ارتقای کیفیت محصولات و ... همراهتان باشد.


تاریخچه شرکت


دانش تجارت و مدیریت در سالهای اخیر پیشرفت بسیاری کرده است. منابع محدود و بازار رقابتی، کشورها و کمپانی های بزرگ را به استفاده از دانش مدیریت و تجارت برای کاهش هزینه ها و کسب سهم بیشتری از بازار ترغیب کرده است. علارغم اهمیت این قضیه در کشورهای پیشرفته متاسفانه در کشور ما اقدامی در جهت سوق دادن صنایع و بخش های مختلف اقتصادی به سمت استفاده از این دانش نشده است. تلاشهای که گاه و بیگاه در این زمینه صورت گرفته به صورت مقطعی و یا به صورت جزیره ای بوده که نتوانسته به شکل منسجمی همه بخش ها را در جهت بر طرف کردن نیازهای موجود و نیز استفاده از منابع و صرفه جویی در آنها قانع سازد. این موضوع سالها توسط پایه گذاران یوکسل مورد مطالعه قرار گرفت. بانیان این شرکت که خود در رشته های مدیریت کارآفرینی، بازرگانی و مالی تحصیل کرده و تجربه های گران قیمتی در بخش های دولتی، خصوصی و پارکهای علم و فناوری داشتند، توانستند با مطالعه بر روی بخش های مختلف اقتصادی کشور و نیز بررسی وضعیت موجود به نتایج گران بهایی دست پیدا کنند. حاصل این مطالعات چند ساله ایجاد ساختاری با هدف نشر و تعمیق دانش تجاری و مدیریتی در جامعه و نیز ایجاد ارتباطی منطقی بین بخش های دانشگاهی و تحقیقاتی، پارکهای علم و فناوری و بخش های مختلف اقتصادی کشور شد. شروع این فعالیت از سال گذشته به طور رسمی اجرایی گردید و با توجه به گستردگی و اهمیت کار در حال اجرا به صورت فازهای مختلف و در بین مخاطبین مختلف می باشد. این شرکت با تکیه بر دانش تجاری و توانایی های داخلی در تلاش است تا بتواند کمکی هر چند کوچک به صنعتگران عزیز و نیز جامعه بزرگ اقتصادی کشور  کرده و بستری برای اشتغال و افزایش درامد افراد مختلف جامعه با هدف ایجاد عدالت اجتماعی ایجاد نماید. ما در این راه به همکاری و حمایت های همه مردم ایران زمین نیاز داریم تا بتوانیم ضمن ساختن ایرانی اباد زمینه رشد و توسعه همه جانبه مناطق مختلف جغرافیایی و نیز مردم مستقر در مناطق دور افتاده و کمتر توسعه یافته را فراهم نماییم. همچنین با حذف واسطه از چرخه تولید و خدمات باعث کسب رشد بیشتر واحدهای تولیدی، کشاورزی، خدماتی و نیز ایجاد بستری برای فعالیتهای واسطه ای در چارچوب های قانونی فراهم اوریم. این یک دستاورد بزرگی است که می تواند نوید بخش فردایی بهتر برای همه ما باشد. 

ماموریت و چشم انداز

چشم انداز

شرکت یوکسل قصد دارد در افق 1408 تبدیل به شریک منتخب سازمان‌ها، شرکت‌ها، فعالین اقتصادی و عموم مردم برای توسعه و شروع کسب و کار، توسعه جغرافیایی آن، نفوذ در بازارها، افزایش اثر بخشی کسب و کار و ارائه راهکارهای سازمانی به آنها باشد. این شرکت با ارائه خدمات مدیریتی نوین در سراسر ایران و منطقه، منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی و همگام با آخرین دستاوردهای علمی از طریق ایجاد بزرگترین کانال فروش کالا و خدمات،  بالاترین سهم را در بازار کشور و منطقه داشته و سودآورترین شرکت ایرانی در بازار می‌باشد. شایان ذکر است ارائه این خدمات با تاکید بر حفظ منافع ذینفعان به ویژه سهامداران و مشتریان است.

ماموریت

از آنجائیکه اقتصاد و تعاملات اجتماعی تحت تاثیر تحولات فناوری و فرصت‌های ناشی از آن به شکل بی‌سابقه‌ای دست خوش تغییر شده است، ما بر آنیم تا با اتکا بر امکانات و نیروی توانمند داخلی و با استفاده از دانش روز با به ارمغان آوردن آن فرصت‌ها برای افراد، سازمان‌ها، سرمایه گذاران، فعالین اقتصادی و عموم مردم زمینه‌ای مساعدتر، برای بهبود کیفیت زندگی و ارتقای کسب و کار آنها فراهم کنیم.


مسئولیت اجتماعی


مسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR) یک مدل کسب و کار خود تنظیم کننده است که به شرکت کمک می کند که از نظر اجتماعی به خود، ذینفعان و عموم مردم پاسخگو باشد. در یوکسل ما متعهد هستیم در تمام فعالیتهای خود همکاری مسئولانه ای با همکاران، مخاطبین و افراد استفاده کننده از خدمات خود داشته باشیم. نه فقط با کلمات و اظهارات، بلکه با عمل و فعالیتهای دقیق. با اجرای تعهد مسئولیت اجتماعی (CSR)، هدف ما در یوکسل تأثیر مثبت بر محل کار، بازار، محیط زیست و جامعه است. ما سعی نموده ایم با ایجاد ساختاری پویا به عموم مردم در جهت داشتن فضایی برای کسب و کار کمک نماییم. اقلیتها، زنان سرپرست خانوار، افراد ساکن در مناطق دور افتاده و نیز روستایی و توسعه نیافته، اقشار کم درامد جامعه و ... می توانند از این بستر برای پیشبرد اهداف خود و نیز کسب درامد استفاده نمایند. این یک وظیفه اجتماعی ما بوده و به آن پایبند می باشیم. ما به بخش ها و سازمان ها کمک می نمایم که در این مسیر حرکت نمایند. همچنین با ایجاد شفافیت و نیز حمایت از فعالیت های انسان دوستانه برای جهانی زیباتر و دوست داشتنی تر در کنار شما هستیم. 

منابع انسانی
ما به جهت ارائه خدمات مناسب به مخاطبین عزیز خود و نیز ایجاد بستری امن و مطمئن برای فعالیت های تجاری، با دعوت از متخصصان دانشگاهی و غیر دانشگاهی و نیز افراد ماهر و خبره در زمینه های مختلف کسب و کار سعی نمودیم چارچوبی را برای کمک به رشد و توسعه کسب و کارهای کوچک و بزرگ بنمایم. این مهم در پرتو همکاری همه دوستان و عزیزانی است که در تمام بخش های دانشگاهی و غیر دانشگاهی با شرکت همکاری دارند. این بستر با توجه به مسئولیت اجتماعی شرکت و توجه به برابری اقتصادی در جامعه و در اختیار قراردادن امکانات رشد و شکوفایی و دسترسی به شبکه فروش کالا و خدمات و مشاوره های تخصصی با کمک این عزیزان فراهم آمده است. یوکسل از همه متخصصان دانشگاهی و غیر دانشگاهی در زمینه های مختلف تجاری و خدماتی در چارچوب سیاستهای توسعه ای خود کمک دریافت خواهد کرد. پایه گذاران این سازمان از افراد با تجربه در بخش تجارت و کسب و کار بوده و دارای تحصیلات عالیه در مقاطع دکتری در رشته های مدیریت کارآفرینی، مدیریت مالی، بازرگانی، آموزشی،  حسابدرای و حسابرسی و ... می باشند. امید است که این همکاری و این خدمات بتواند در جهت کمک و رشد و توسعه کسب و کارها و نیز مردم واقع شود. 
ایران
13:48:42 .::. 1398/01/28
تبلیغات